Back to Top

Офісні меблі

Розрізняють два основних типи офісних меблів : меблі для кабінетів керівника та меблі для персоналу.
До першого типу відносяться самі дорогі меблі, виготовлені з більш якісніших матеріалів за останнім словом техніки.

Сучасні офісні столи, крісла і стільці можуть регулюватися по висоті (багато крісел оснащено газліфтом - пневматичним механізмом піднімання сидіння), в деяких кріслах змінюється кут нахилу спинки, а в нових моделях столів - положення стільниці. Переважно стільці оснащують колесами, що важливо для більшої «мобільності» працівників в офісі.

Шафи та стелажі виконують дуже важливу функцію - зберігання різноманітних офісних принад і підтримання порядку в документації. Крім цього, в ідеалі шафі не повинні займати багато простору, тому зараз в моді легкі повітряні конструкції зі скла, пластика та алюмінію.

Офісні тумбочки незамінні при організації робочого місця персоналу. В них ховається від стороннього ока і міститься в певному порядку багато необхідних в роботі дрібниць і паперів.

Комп`ютерні столи мають спеціальні відсіки для клавіатури і системного блоку, багато моделей столів обладнані додатковими поличками.

Матеріали, що використовуються при виготовленні меблів для офісу, надзвичайно різноманітні. У виробництві корпусних меблів використовують ДСП, натуральне дерево, скло і пластик.

ДСП та інші дерев'яні плити - самий поширений та недорогий матеріал. Поєднання цієї основи з високоміцними покриттями, ламінатом и меламіном, дає прекрасний результат. Меблі в кабінетах керівників іноді роблять з натуральної деревини, частіше шпон цінних порід дерева використовують лише в якості облицювального матеріалу. Для підвищення практичності меблів торці фасадів та стільниць переважно обклеюють стрічкою з ПВХ.

Закалене, в тому числі тоноване скло служить матеріалом для полиць, дверей шаф, стільниць та різного виду перегородок. Широке використання скла у виробництві сучасних меблів дозволяє створювати атмосферу в офісі прозорою, створювати ілюзію збільшення простору.

З хромованого або матового металу - сталі та алюмінію - виготовляють каркаси столів, стійок, стелажів і опори крісел та стільців.

Пластик використовують не тільки як матеріал для перегородок. Підлокітники та хрестовини більшості офісних стільців та крісел також виготовлені з пластика.

Сортувати у порядку зменшення
товарів на стор.

Офісні меблі

 1. Стіл робочий 84CT01

  Стіл робочий 84CT01

  Тип меблів Столи
  Довжина 2000
  Ширина 900
  Висота 750
 2. Стіл робочий 84CT03

  Стіл робочий 84CT03

  Тип меблів Столи
  Довжина 2400
  Ширина 900
  Висота 750
 3. Шафа - гардероб E5.09.24

  Шафа - гардероб E5.09.24

  Шафа - гардероб E5.09.24
  Тип меблів Шафи гардероб
  Довжина 620 мм
  Ширина 2360 мм
  Висота 2150 мм
 4. Шафа ділова 5-дверна зі скляним фасадами + гардероб 83ШД03

  Шафа ділова 5-дверна зі скляним фасадами + гардероб 83ШД03

  Тип меблів Шафи високі
  Довжина 2260
  Ширина 450
  Висота 1920
 5. Шафа ділова 5-дверна зі скляним фасадами 83ШД02

  Шафа ділова 5-дверна зі скляним фасадами 83ШД02

  Тип меблів Шафи високі
  Довжина 2260
  Ширина 450
  Висота 1920
Сортувати у порядку зменшення
товарів на стор.