Back to Top

Крісла та стільці

Крісла та стільці

Крісла і стільці  умовно поділяють на чотири групи.

Крісла керівників - самі дорогі і максимально технічно оснащені. Вони звичайно більш масивні і вищі за інші крісла та стільці в офісі. Крісло керівника розміщується в його кабінеті. Якщо простір офісу проглядається повністю, то таке крісло вказує на статус свого господаря.

Крісла для персоналу - відрізняються своєю простотою і зручністю. Для того щоб працівник протягом цілого робочого дня почував себе комфортно, та зберігав працездатність.

Стільці для відвідувачів - нехитрі по дизайну, надійні, та відповідають загальному стильовому рішенню офісу.

Дитячі крісла - оригінальний дизайн, прості і зручні.

Під час роботи людині властиво часто міняти положення тіла: люди гойдаються, зміщуються на сидінні, сідають на стілець боком. Тому правильне робоче крісло - це ергономічно сконструйоване крісло, розроблене з урахуванням особливостей будови людського організму.

Висота сидіння

стільця або крісла повинна відповідати Вашому зросту. Ідеальне положення хребта під час сидіння можна порівняти з латинською літерою "S". Бажано, щоб величина кута між сидінням і спинкою була трохи більшою 90°. Підлокітники приймають на себе вагу рук, знімаючи тягар з хребта і плечей. Особливо важлива наявність підлокітників при роботі за комп'ютером.

Технічне оснащення

крісел керівників і персоналу дещо різниться. Крісло керівника часто обладнують регульованими пружинами гойдання, що дозволяє м'яко відкидатися назад, а в окремих моделях фіксувати кут сидіння. Всі хороші робочі крісла забезпечені пневматичним механізмом підйому сидіння, іноді присутнє також регулювання кута нахилу спинки і висоти підлокітників. Більшість офісних крісел обладнані коліщатами.

Термін служби

якісного стільця або крісла обчислюється роками, в залежності від інтенсивності експлуатації.

Оббивку крісел

для керівників зазвичай роблять з натуральної високоякісної шкіри класичних кольорів. Крісла і стільці для персоналу частіше за все обтягнуті тканиною, звичайно лавсан або акрил, рідше шкірозамінником. Стільці для відвідувачів і в кімнатах переговорів обтягують шкірозамінником або тканиною.

Кольори оббивки

крісел і стільців можуть бути будь-якими. В робочому приміщенні доречні, як яскраві веселі тони, так і темні, класичні. Єдина вимога - щоб всі кольори у Вашому офісі гармоніювали між собою.

Ніжки, хрестовини і підлокітники

стільців та крісел виробляють з різних матеріалів. Основа і підлокітники крісел для керівників можуть бути виготовлені з цінних порід дерева або хромованого металу. Жорсткі частини стільців для відвідувачів і крісел для персоналу роблять частіше за все з поліуретану або поліпропілену, рідше з металу.

Ціна

хорошого офісного крісла для працівника, яке виготовлено в Європі, складає більше 150 $. Крісло для керівника коштує в середньому в 4 - 5 разів дорожче. Вітчизняні виробники випускають стільці і крісла прийнятної якості, а вартість їх нижче в декілька раз.