Back to Top

ТЕХНО

Сортувати у порядку зменшення
товарів на стор.

ТЕХНО

 1. Стіл (2 мобільні 2 стаціонарні опори) 20СТ43

  Стіл (2 мобільні 2 стаціонарні опори) 20СТ43

  Тип меблів Столи
  Довжина 900
  Ширина 722
  Висота h740
 2. Стіл (4 мобільні опори) 20СТ41

  Стіл (4 мобільні опори) 20СТ41

  Тип меблів Столи
  Довжина 900
  Ширина 722
  Висота h740
 3. Стіл (4 стаціонарні опори) 20СТ42

  Стіл (4 стаціонарні опори) 20СТ42

  Тип меблів Столи
  Довжина 900
  Ширина 722
  Висота h740
 4. Стіл 20СТ01L/02R

  Стіл 20СТ01L/02R

  Тип меблів Столи
  Довжина 1374
  Ширина 870
  Висота h730
 5. Стіл 20СТ03L/04R

  Стіл 20СТ03L/04R

  Тип меблів Столи
  Довжина 1482
  Ширина 1004
  Висота h730
 6. Стіл 20СТ05L/06R

  Стіл 20СТ05L/06R

  Тип меблів Столи
  Довжина 1587
  Ширина 875
  Висота h730
 7. Стіл 20СТ47

  Стіл 20СТ47

  Тип меблів Столи
  Довжина 1400
  Ширина 840
  Висота h740
Сортувати у порядку зменшення
товарів на стор.
Сучасний світ технологій робить людину вільною, менш `прив`язаною` до конкретного робочого місця, перетворює роботу в гнучкий, динамічний, творчий, емоційно мотивований процес . ТЕХНО робить реальним це відчуття волі в меблевому дизайні . Офіс, як і навколишній світ, стає мобільним;
як і саме поняття `робота`, стає пластичним;
як і люди, які тут працюють, стає інтелігентним;
як і метаморфози, з якими доводиться зіштовхуватися щодня, стає мінливим .
ТЕХНО - стильний, технологічний, функціональний і гнучкий інструмент організації єдиного офісного простору . Завдяки ТЕХНО людина в офісі стає центром добре організованої системи робочих модулів, що орієнтована саме на нього .

За допомогою окремих модулів різної висоти можна сформувати композицію для одного або декількох співробітників, кожний з яких виконує свої специфічні завдання .

Для організації роботи офіс - менеджера пропонується:
-висувна шафа з комірками для документації й шухлядками для канцелярії;
-ряд відкритих комірок для кореспонденції;
-полку для процесора з отворами для проводів;
-надбудова для монітора, що не захаращує площину стола .


Система ТЕХНО в кабінеті керівника підкреслює динаміку й масштаб . Величезний, нетрадиційний за формою стіл Stealth візуально поділений на зони: `Світла груша` - робоча, `Платина` - допоміжна(для переговорів і оргтехніки). Вільна комбінація робочого стола із приставками, тумб, шаф дає можливість створювати дивно гармонічні й елегантні інтер`єри кабінетів, максимально відповідати своєму функціональному призначенню. ТЕХНО стає частиною внутрішнього архітектурного дизайну кабінету, підкреслюючи атмосферу творчості, сучасності. Асортиментний ряд ТЕХНО містить додаткові стелажі, тумби й шафи, які зручно розміщають ділову документацію на віддаленій відстані. У цій, так званій резервній зоні, зберігаються архівні документи, додаткова оргтехніка.

Продумана система офісних меблів ТЕХНО споконвічно передбачає надбудови над основною робочою площиною. Криволінійні форми стільниць Тандем-столів з округлими кутами - для безпеки пересування по офісі. Додаткова перевага форми: ергономічно правильне положення рук і плечей, коли лікті стійко розташовуються на поверхні стола, а плечі майже паралельні клавіатурі й монітору. Це дозволяє уникнути однобічних навантажень на мязи верхнього плечового поясу, розвитку остеохондрозу й перекручування зору. Криволінійна форма виправдана, якщо робота припускає часте переміщення погляду з монітора на документи.

У ТЕХНО одиницею зберігання інформації є шафової модуль - елегантний асиметричний дизайн, металеві перфоровані стійки. Різні за наповненням й розмірам модулі створюють нескінченно довгі й гнучкі комбінації (рівні, східчасті, хвилеподібні), окреслюючи додаткову робочу зону для оргтехніки або формуючи стіну функціонального зонування в Оpen Space. Верхня панель низької шафи використовується для розміщення офісного обладнання. Таким чином, система шаф ТЕХНО не захаращує площу й дозволяє при першій необхідності змінити конфігурацію простору. Порядок - це `половина життя`. Даний вираз як не можна точно підходить до організації робочого місця в офісі. Реальність вказує на необхідність організації зберігання документів на роботі. Функціональна продуманість шаф ТЕХНО забезпечує гарний огляд і швидкий доступ: потрібні документи перебувають у полі зору, раціонально впорядковані й легко перебувають, один рух і документ лежить у вас на столі. Файлова система зберігання документів у підвісних реєстраторах тумб забезпечує безпосередній і легкий доступ до всіх папок. Документи висять один за одним замість того, щоб лежати стопками один на іншому, і завжди готові до використання.

Дизайнерське рішення конференц столів Техно досить символічне: біле-чорне, світло-тінь. Контрастні сторони стола добірно торкаються один одного, створюючи простір для зіткнення думок і інтересів, простір для взаєморозуміння. Якщо необхідно великий стіл переговорів, то він складається за модульним принципом або використовуються готові овальні столи. Мобільні тумби, крім своєї основної, архівної функції, формують і додаткову площу робочого стола. Спеціально розроблена система для презентацій забезпечує всім необхідним для синхро-комуникацій. Основні переваги: мобільність, легкість, місткість, продуманість комунікацій.

Основні кольори ДСП - 22 мм

 • венге

 • горіх темний

 • яблуня

 • груша

 • береза

 • пісок

 • сірий

Додаткові елементи

 • Ручки

 • Скло