Back to Top

Дизайн-проектування інтер'єрів клієнтів під ключ

Ви хочете змінити обстановку у Вашому офісі? Хочете, щоб робота радувала Вас? Хочете занурюватися щоранку в атмосферу затишку та комфорту? 


Отже, настав час задуматися про офісних меблів. Час зайнятися підбором відповідної фірми, якій вдається поєднувати і високу якість меблів, і прийнятні ціни на продукцію. Потрібно вибрати такі моделі офісних столів, стільців, крісел, тумб і шаф, які б одночасно чудово поєднувалися з кольоровою гамою офісу, і економили б простір. 

Але вибрати фірму і придбати офісні меблі - це лише половина справи. Далі, складність полягає в тому, щоб її правильно розташувати в приміщенні. А що значить правильно розташувати меблі? У питаннях, що стосуються вибору та правильного розташування меблів, потрібно враховувати кілька нюансів. 
По-перше, меблі повинні бути розташовані так, щоб офісний простір було використано максимально раціонально. Це стає особливо актуальним у наш час, коли оренда приміщень інтенсивно дорожчає. 
По-друге, необхідно мати у своєму розпорядженні столи і стільці з урахуванням психологічних і організаційних особливостей компанії. Що це значить? Необхідно враховувати і відносини всередині колективу, і характер внутрішніх груп і підрозділів. Тільки з урахуванням цих важливих факторів можна домогтися найвищої продуктивності і віддачі від своїх співробітників, що, безумовно, зробить відповідний позитивний вплив на розміри прибутку фірми. 
По-третє, вибір меблів необхідно здійснювати з урахуванням потреб персоналу. Іншими словами, меблі повинні бути ергономічні й комфортні. Наприклад, у столів не повинно бути гострих кутів, а крісло повинно бути з рухомою спинкою і повинно мати регулювання по висоті. Як бачимо, підбір меблів для офісу - справа непроста! А вже правильне її розташування - завдання ще більш складне. 

Не турбуйтеся! Фірма "Сігма" знайшла спосіб, як Вам допомогти. Наша фірма пропонує Вам оригінальну послугу - дизайн-проект Вашого офісу. Що це таке? Досвідчені дизайнери, професіонали у своїй справі, зроблять дизайн Вашого майбутнього офісу. Проектування приміщень здійснюється з урахуванням розмірів офісу, кількості працівників, з урахуванням їх взаємодій і контактів. Ви зможете побачити попередній варіант Вашого офісу в 3-D форматі. При бажанні Ви можете внести свої корективи. Ось уже кілька років ми допомагаємо нашим клієнтам у підборі і розташуванні офісних меблів. І вони залишаються задоволені. Отже, якщо Вам сподобалися наші меблі, Вас влаштовують наші ціни, але у Вас виникають труднощі з розташуванням, ми готові Вам допомогти! На Ваше замовлення спеціаліст приїде, подивиться і проаналізує обстановку, і незабаром Ви отримаєте "макет" Вашого майбутнього ідеального офісу. Потім відбувається коригування та затвердження дизайн-проекту з замовником, тобто Вами, - і офіс готовий! Ми дуже хочемо, щоб Вам було комфортно, затишно і зручно. Нехай кожен ваш робочий день дарує Вам посмішку!